۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۹ و ۵۲ دقیقه

  درباره ما

شرکت رایان پیام سفیر در سال 1390 به شماره ثبت 420285 و شناسه ملی 10320718387 در  تهران با هدف فعالیت در محیط اینترنت و همچنین سامانه پیام کوتاه تاسیس و راه اندازی گردید. این شرکت در زمینه سامانه پیام کوتاه ابتدا به عنوان نماینده شرکت دیگری فعالیت نمود سپس با نوشتن سورس برنامه پیام کوتاه با در اختیار داشتن سورس نرم افزار پیام کوتاه جزو تعداد  انگشت شمار شرکتهایی می باشد که خود دارای سورس سامانه و نرم افزار اختصاصی است. رایان پیام سفیر هم اکنون قابلیت ارسال پیام کوتاه از سوی تمامی اپراتور های فعال کشور از جمله  اپراتورهای 1000و2000 و 3000 و50001 و50002 و 50004 و021 و همچنین ارسال از طریق آنتن ایرانسل را دارا می باشد.

رایان پیام سفیر امکان ارسال پیام کوتاه با نام تجاری به تمامی اپراتورهای تلفن همراه کشور از جمله همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا فراهم کرده بود که متاسفانه با ممانعت شرکت همراه اول این طرح تا اطلاع ثانوی لغو گردید.

حال با افتخار میگوییم که طی مدت زمان نه چندان زیاد توانسته ایم مشتریان زیادی را از شرکتها و افراد حقوقی و حقیقی به مجموعه خود اضافه نماییم و از آنان پشتیبانی نماییم.
شرکت رایان پیام سفیر دارای نماد اعتماد الکترونیکی دائم از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران می باشد.

ما اولین و بهترین نیستیم اما تلاش می کنیم تا بهترین باشیم.

اطلاعات حقوقی شرکت


نام  شرکت ------------- رایان پیام سفیر
نوع شرکت ------------- مسئولیت محدود
مدیر عامل ------------- علی زارع
رئیس هیئت مدیره ------- مجید غفاری
شماره ثبت ------------ 420285
شماره ملی ------------- 10320718387
سال تاسیس ----------- 1390
----------------------------------------------------------------------------------------------------

موضوع فعالیت شركت


ارائه کليه خدمات اينترنت و اينترانت ـ ارائه خدمات تجهيزات ماهواره‌اي و سيستم‌هاي ارتباطي و مخابراتي و سوئيچينگ و کابل‌هاي ارتباطي مربوطه ـ فعاليت در زمينه نصب و راه‌اندازي پشتيباني فني شبکه‌هاي غيرکابلي کامپيوتري ارائه خدمات پس از فروش کليه سيستم‌ها و تجهيزات مخابراتي و الکترونيکي وخريد و فروش و خدمات پس از فروش اقلام مرتبط با موضوع کليه موارد پس از اخذ مجوزهاي لازم شرکت در کليه نمايشگاه‌هاي داخلي و خارجي، اخذ و اعطاي نمايندگي داخلي و خارجي اخذ وام و تسهيلات به صورت ارزي و ريالي، شرکت در کليه مناقصات و مزايدات دولتي و خصوصي.