پیامک صوتی

پیامک صوتی یا پیام صوتی یکی از روش های جدید و پرکاربرد ارتباطی و تبلیغاتی است. پنل پیامک سفیر آنلاین، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در کنار ارسال پیامک انبوه متنی بتوانید از قابلیت ارسال پیام صوتی (پیامک صوتی) استفاده کنید. با استفاده از سامانه پیامک صوتی سفیر آنلاین می توانید صدای خود را ضبط کرده و به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت به صورت تکی یا انبوه پیامک صوتی ارسال کنید.

پیامک صوتی

سامانه پیامک صوتی تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

استفاده از پنل پیام صوتی یکی از روش های جدید و منحصر به فرد تبلیغات پیامکی است که باعث متمایز شدن از رقبا می شود.

از پیام صوتی می توان برای تبلیغات اصناف مختلف، ثبت نام اینترنت پرسرعت، جشنواره های فروش فروشگاه ها، تبریک مناسبت ها و … استفاده نمود.

از دیگر کاربردهای مهم پیام های صوتی  و چند رسانه ای ارسال پیام صوتی برای تبلیغات در انتخابات است. بدون شک تاثیر یک تبلیغ صوتی بسیار بیشتر از متن تبلیغاتی خواهد بود و باعث جلب نظر رای دهندگان می شود.

اهمیت استفاده از پنل پیام صوتی برای تبلیغات

امروزه مدیریت تبلیغات به صورت گسترده یکی از ارکان مهم مارکتینگ و رونق کسب و کار است. کمی خلاقیت در نوع تبلیغ باعث برتری شما نسبت به رقبا خواهد شد. علاوه بر تبلیغات مشتری مداری و حفظ ارتباط با کاربران و مشتریان قدیمی باعث می‌شود که آنها نیز شما را به اطرافیان خود معرفی کنند.

یکی از راه های جدید برای مارکتینگ و مشتری مداری ارسال پیام صوتی  است. شما با ارسال پیام به صورت یک تماس تلفنی خیلی راحت تر می‌توانید منظور خود را به مخاطب خود انتقال دهید. حتی برای تبریک اعیاد و مناسبت‌ها و یا اطلاع‌رسانی قرار ملاقات‌ها و جلسات می‌توانید از سرویس پیامک صوتی استفاده کنید.

مزیت ارسال پیامک صوتی چیست؟

مهم‌ترین مزیت استفاده از پنل ارسال پیام صوتی آن است، دیگر بلک لیست معنا ندارد زیرا سامانه پیامکی با تمام مخاطبین شما تماس میگیرد و صدای شما را پخش می‌کند بنابراین خیالتان راحت است حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز از پیام تبلیغاتی شما مطلع می شوند. البته با استفاده از خط خدماتی نیز می توان از بلک لیست عبور کرد اما مزایای پیامک صوتی بسیار بیشتر از این است. در ادامه با مزیت های این روش پرکاربرد تبلیغاتی بیشتر آشنا می شوید.

برقراری تماس تلفنی با افراد، همیشه موثرتر از ارسال پیام متنی است. هنگامی که شما یک پیام متنی را تایپ می کنید، قادر نیستید ظرافت هایی که توسط صدا به مخاطب انتقال داده می شوند را منتقل کنید و اغلب در همین ظرافت ها نکات و معانی متعددی نهفته است.

گاهی اوقات تن صدا خیلی بیشتر از خود کلمات قادر به بیان معانیست و حتی می تواند پیام های متضاد را نیز به مخاطب منتقل کند.

ارسال فوری پیام صوتی

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که به فردی پیام متنی ارسال کرده باشید و پیام توسط وی دریافت نشده باشد و یا علیرغم دریافت پیام آن را نخوانده باشد؟ این مسئله برای شما آزاردهنده است؟ معمولا افراد نسبت به دریافت پیام متنی بی توجه اند، چرا که به دلیل مشغله زیاد امکان دارد پیام هایشان را مداما چک نکنند و یا به دلیل قطع صدای هشدار پیام کوتاه اصلا متوجه آن نشوند.

برقراری تماس تلفنی و ارسال پیام کوتاه صوتی یک راه حل سریع و کارآمد است که می توان از آن برای مسائل حساس از لحاظ زمانی استفاده کرد. با خرید پنل پیامک سفیر آنلاین می توانید از تمامی مزایای مهم پیامک صوتی بهره مند شوید.

گاهی شنیدن صدای افراد امری بسیار خاص و قابل توجه است، بنابراین اگر امکان اطلاع رسانی حضوری برای شما مهیا نیست، پیشنهاد ما جایگزینی آن با ارسال پیام کوتاه صوتی می باشد، در پیام صوتی جدیت، مهربانی، تاکید و سایر نشانه های صدا قابل انتقال می باشد.

چگونه پیام خود را ضبط کنیم

همانطور که می دانید شما برای ضبط و ارسال یک پیام ارزشمند تبلیغاتی کار سختی نخواهید داشت. نرم افزار ارسال پیامک صوتی می‌تواند به شما کمک کند اما در واقع حتی به این نرم افزار ها نیز نیازی ندارید. شما می‌توانید با استفاده از موبایلتان به راحتی صدا را ضبط کرده و پیامک حاوی صوت را ارسال کنید.

مشخصات فایل صوتی برای ارسال پیام های صوتی

  • فایل صوتی می‌بایست با فرمت wav باشد.
  • برای تبدیل فایل صوتی می توانید از سایت آنلاین کانورت استفاده کنید.
  • ممکن است در ارسال پیام صوتی، سیستم مالی سامانه پیامک، فایل صوتی را با یک ثانیه اختلاف محاسبه کند.

نحوه استفاده از پیام صوتی و روش ارسال به‌صورت انبوه و تکی

استفاده از این روش همانند استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی باعث متمایز شدن کسب و کار و برند شما خواهد شد.

برای استفاده از این نوع تبلیغات می توانید به روشهای زیر پیامک صوتی ارسال نمایید که عبارتند از:

  • ارسال تکی
  • ارسال گروهی از دفترچه تلفن
  • انجام ارسال انبوه بر اساس شهر یا کد پستی
  • انجام ارسال زمان دار و ترتیبی
  • همچنین می توانید با استفاده از وب سرویس سامانه سفیرآنلاین از طریق نرم افزار و سایت خودتان نیز ارسال نمایید.

هزینه ارسال پیام صوتی چقدر است؟

هزینه استفاده از سامانه پیام کوتاه صوتی به نوع پنل پیامک شما بستگی دارد، طبیعی است که هرچقدر پنل حرفه‌ای‌تر خریدرای کنید هزینه ارسال پیامک صوتی کمتر خواهد بود، تعرفه ارسال پیام صوتی بر اساس پالس محاسبه می شود و تعرفه ارسال پیام صوتی را می توانید در صفحه تعرفه ارسال پیامک مشاهده نمایید.

طبق قوانین مخابراتی ایران هر ۳۰ ثانیه پیام کوتاه صوتی یک پالس حساب می شود و اپراتور بابت هر پالس هزینه را دریافت می کند. سیستم سامانه پیام کوتاه  سفیرآنلاین در صورتی که شماره موبایل یا ثابت مشغول باشد تا ۳ مرتبه و با فاصله زمانی با مخاطب تماس میگیرد و هزینه پیامک صوتی در صورتی که به دست مخاطب نرسد، به صورت کامل عودت داده می‌شود. همچنین هزینه ارسال پیام صوتی به شماره های ایرانسل و همراه اول برابر بوده و هیچ تفاوتی ندارد.

یکی از بهترین راه ها برای به اشتراک گذاشتن مسئله ای خاص و مهم با مخاطبین

با اینکه اطلاع رسانی حضوری و چهره به چهره موثرترین و بهترین روش اطلاع رسانی می باشد، اما همیشه امکان پذیر نیست که به منظور انتقال آگاهی به افراد با آن ها ملاقات حضوری داشته باشیم، در حقیقت بعد از این روش، تماس تلفنی ارزان ترین و بهترین روش جهت به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران می باشد. ارسال پیامک صوتی باعث ایجاد حس صمیمیت بیشتری بین شما و مخاطبین تان می شود و به شما امکان می دهد در مواقع نیاز بتوانید اخبار مهم را به آنان انتقال دهید.

هر پالس چقدر است؟

هر ۳۰ ثانیه پیام صوتی یک پالس محاسبه می شود بدین معنا که تفاوتی ندارد پیام صوتی شما ۱ ثاینه باشد یا ۳۰ ثانیه هزینه ۱ پالس پیامک از سمت مخابرات دریافت می شود و در صورتی که پیام صوتی شما از ۳۰ ثانیه عبورکند دیگر هزینه تا ۶۰ ثانیه تفاوتی نخواهد داشت و هزینه پیام صوتی شما ۲ پالس محاسبه می شود.